fbpx
ww

O NÁS

WHICH WAY

car indoor
WhichWay - Moving zebras

Naše mnohaleté zkušenosti se stěhováním nám umožňují zajistit pro Vás kvalitní, levné a rychlé přesunutí Vašich věcí z bytu, domu, kanceláře nebo klidně výrobní haly. Zakládáme si na maximální pečlivosti, dochvilnosti, a především Vaší spokojenosti. Problém pro nás nepředstavuje nábytek, objemné spotřebiče ani těžké stroje.

Přijedeme kdykoli a kamkoli. Stačí nám zajistit dostatek prostoru pro náš stěhovací vůz a nemusíte se o nic starat. Všechny převážené věci pečlivě zabalíme, pokud je třeba demontujeme, opatrně naložíme, zajistíme a bezpečně převezeme na místo určení. Tam je zase uvedeme do původního stavu, abyste je mohli nadále využívat.

car with house

WHICH WAY? THIS WAY!

Logo

Which Way je stěhovací firma zakládající si na poctivosti, pečlivosti, dochvilnosti a spolehlivosti. Naším cílem je maximální spokojenost klienta. Kromě komplexních stěhovacích služeb proto nabízíme i různé doplňkové služby, jako je důkladný úklid po stěhování nebo vyčištění nábytku. To vše s maximální péčí a opatrností.

Nedělají nám problém těžká a objemná břemena, ledničky, pračky, skříně nebo postele a zvládneme i takové oříšky, jako jsou piana, výrobní stroje nebo trezory. Zajistit dokážeme také odvoz případného odpadu na skládku a jeho ekologickou likvidaci. Stěhování nikdy nebylo jednodušší než s Which Way.

car with palmas

Stěhování do všech koutů Evropy

Naše služby můžete využít nejen pro stěhování po Praze a zbytku České republiky. V rámci naší služby Mezinárodní stěhování Vás totiž přestěhujeme kamkoli, kam se naše stěhovací auto dostane. Máme zkušenosti se stěhováním do Španělska, Dánska nebo třeba Německa. Stěhování do jiné země je s námi jednoduše bez nervů a starostí.

GALERIE