fbpx
ww

Vyklízení pozůstalostí

Vyklízení pozůstalostí nikdy není příjemnou záležitostí a v mnoha lidech vyvolává velkou emoční zátěž. Naše společnost má v této oblasti bohaté zkušenosti, díky čemuž dokážeme k vyklízení pozůstalosti přistupovat s extrémní empatií a péčí. Na Vaše přání můžeme při vyklízení pozůstalosti přistavit velkokapacitní kontejner, do něhož je možné vyhazovat již nepotřebné předměty, nebo naopak postupovat s maximální diskrétností a zajistit vyklízení v brzkých ranních nebo pozdních večerních hodinách.

V oblasti vyklízení pozůstalostí nabízíme spolehlivé, kvalitní a levné služby. Vaše spokojenost je pro nás hnacím motorem, proto zajišťujeme i doplňkové služby, jako je pečlivý úklid pozůstalé nemovitosti po jejím vyklizení a jiné práce spojené s jejím uvedením do požadovaného stavu.

Jak vyklízení pozůstalosti probíhá?

  • Nejdříve vyplňte náš poptávkový formulář. Uveďte v něm co nejpřesněji své požadavky, tedy jestli chcete zajistit i likvidaci předmětů nebo pouze jejich převoz na jiné místo.
  • Na Vaše přání může do vyklízených prostor přijet na prohlídku náš profesionální technik, který zdarma posoudí Vaše potřeby.
  • Do 24 hodin Vám naši proškolení pracovníci podají cenovou nabídku.
  • Připravte dostatečný prostor pro přistavení stěhovacího auta.
  • Všechno ostatní již nechte na nás.

Vyklizení pozůstalostí s maximální diskrétností

Chápeme, že při vyklízení pozůstalosti může být nezbytný diskrétní přístup. Nabízíme Vám tedy široké spektrum možných termínů, ve kterých jistě naleznete přesně ten, který bude odpovídat Vašim přáním. Vždy se pak pro Vás snažíme vybrat to nejefektivnější a nejlevnější řešení, díky kterému nezaplatíte při vyklízení pozůstalosti nic navíc.

WhichWay - Couch