fbpx
ww

Vyklízení domů

Pro společnost Which Way není vyklízení starých domů žádným problémem. Koupili jste postarší dům a chcete se zbavit veškerých starých kusů nábytku či vybavení? Jsme zde pro Vás! Nabízíme komplexní řešení v oblasti vyklízení starých domů od posouzení situace, přes návrh řešení pro vyklizení a odvoz, až po ekologickou likvidaci veškerého nepotřebného vybavení. Na Vaše přání jsme schopni přistavit i velkokapacitní kontejner pro okamžitou likvidaci všeho, pro co již nenajdete využití.

V oblasti vyklízení starých domů nabízíme spolehlivé, kvalitní a levné služby. Vaše spokojenost je pro nás hnacím motorem, proto k vyklizení starého domu zajistíme i doplňkové služby, jako je pečlivý úklid domu a jiné práce spojené s uvedením nemovitosti do požadovaného stavu.

Jak vyklízení bytu probíhá?

  • Nejdříve vyplňte náš poptávkový formulář. Uveďte v něm co nejpřesněji své požadavky, tedy jestli chcete zajistit i likvidaci předmětů nebo pouze jejich převoz na jiné místo.
  • Na Vaše přání může do vyklízených prostor přijet na prohlídku náš profesionální technik, který zdarma posoudí Vaše potřeby.
  • Do 24 hodin Vám naši proškolení pracovníci podají cenovou nabídku.
  • Připravte dostatečný prostor pro přistavení stěhovacího auta.
  • Všechno ostatní již nechte na nás.

Vyklizení starých domů levně, rychle a spolehlivě

Chápeme, že při vyklízení starých domů může být rychlost velice důležitá. Po zaslání Vaší poptávky tak rychle posoudíme celou situaci, do 24 hodin Vám zašleme cenovou nabídku a domluvíme se na co možná nejrychlejším termínu. Vždy přitom hledáme to nejlevnější řešení, aby Vás vyklízení domu nestálo více, než je nezbytně nutné.

WhichWay - Car