fbpx
ww

Vyklízení bytů

S vyklízením bytů máme ve Which Way bohaté zkušenosti. Zajistíme pro Vás vyklizení jakkoli velkého bytu ve kterémkoli patře. Nejsou pro nás překážkou malé kusy nábytku ani velké přístroje, jako je pračka, myčka, sušička a podobně. V případě potřeby provedeme nejen odvoz předmětů na místo určení, ale u těch vysloužilých zajistíme také jejich odbornou ekologickou likvidaci. Na Vaše přání jsme také schopni přistavit kontejner a nepotřebné předměty do něj rovnou vyhazovat. Vyklízení bytů v Praze a okolí nikdy nebylo jednodušší.

V oblasti vyklízení bytů nabízíme spolehlivé, kvalitní a levné služby. Vaše spokojenost je pro nás hnacím motorem, proto k vyklizení bytů zajistíme i doplňkové služby, jako je pečlivý úklid bytu a jiné práce spojené s uvedením nemovitosti do požadovaného stavu.

Jak vyklízení bytu probíhá?

  • Nejdříve vyplňte náš poptávkový formulář. Uveďte v něm co nejpřesněji své požadavky, tedy jestli chcete zajistit i likvidaci předmětů nebo pouze jejich převoz na jiné místo.
  • Na Vaše přání může do vyklízených prostor přijet na prohlídku náš profesionální technik, který zdarma posoudí Vaše potřeby.
  • Do 24 hodin Vám naši proškolení pracovníci podají cenovou nabídku.
  • Připravte dostatečný prostor pro přistavení stěhovacího auta.
  • Všechno ostatní již nechte na nás.

Vyklizení bytů levně, rychle a spolehlivě

Chápeme, že při vyklízení bytů může být rychlost velice důležitá. Po zaslání Vaší poptávky tak rychle posoudíme celou situaci, do 24 hodin Vám zašleme cenovou nabídku a domluvíme se na co možná nejrychlejším termínu. Vždy přitom hledáme to nejlevnější řešení, aby Vás vyklízení bytu nestálo více, než je nezbytně nutné.

WhichWay - Car