fbpx
ww

Stěhování kanceláří

Stěhování kanceláří patří k těm vůbec nejžádanějším službám, proto si můžete být jistí, že v nich máme opravdu bohaté zkušenosti. Vaši kancelář přestěhujeme kdekoli po Praze i mimo ni – levně, kvalitně a spolehlivě. Rozumíme tomu, že se v kancelářích často nachází drahá technika ve formě tiskáren, počítačů a jiných zařízení. Ty proto vždy pečlivě zabalíme, umístíme do zapůjčených přepravek a bezpečně zajistíme v našem stěhovacím voze. S námi bude Vaše kancelář v nových prostorách dříve, než řeknete švec.

Stěhování kanceláří od A do Z

Našim hlavním cílem je spokojený zákazník. Zajistíme pro vás bezplatnou a nezávaznou konzultaci s našim technikem, který připraví podklady pro stěhování. Stačí pouze vyplnit náš poptávkový formulář a zbytek nechat na nás.

Problém nám nedělá kancelářský nábytek, elektronika ani těžké stroje nebo firemní trezory. Vše pečlivě zabalíme, naložíme a odvezeme na místo určení. Zajistit dokážeme i přesun vašeho firemního vybavení do patra nebo jeho rozložení do více kanceláří.

Vyhovíme vašim požadavkům

Chápeme, že stěhování kanceláře může být logisticky velmi náročné. Žádá si dostatek času pro přípravy a často mohou vyvstat zvláštní požadavky související s provozem. Neváhejte nás kontaktovat a nechte si našimi profesionály zpracovat kompletní nabídku na míru přesně dle potřeb vašeho provozu.

.

WhichWay - Place