fbpx
ww

Stěhování firem

Stěhování firem je velmi často žádanou službou, díky čemuž jsme si v tomto odvětví vypracovali nemalé zkušenosti. Zajistíme stěhování Vaší firmy po Praze i mimo hlavní město. Dokážeme si poradit s demontáží nábytku a jeho opětovnou montáží na místě určení, zajistíme obalové materiály a zapůjčíme Vám přepravky pro bezpečný převoz veškerého firemního majetku. Vaši firmu přestěhujeme rychle, bezpečně a kamkoli si řeknete.

Stěhování firmy od A do Z

Našim hlavním cílem je spokojený zákazník. Zajistíme pro Vás bezplatnou a nezávaznou konzultaci s našim technikem, který připraví podklady pro stěhování. Stačí pouze vyplnit náš poptávkový formulář a zbytek nechat na nás.

Problém nám nedělá kancelářský nábytek, elektronika ani těžké stroje nebo firemní trezory. Vše pečlivě zabalíme, naložíme a odvezeme na místo určení. Zajistit dokážeme i přesun vašeho firemního vybavení do patra nebo jeho rozložení do více kanceláří.

Vyhovíme vašim požadavkům

Chápeme, že stěhování firmy může být logisticky velmi náročné. Žádá si dostatek času pro přípravy a často mohou vyvstat zvláštní požadavky související s provozem. Neváhejte nás kontaktovat a nechte si našimi profesionály zpracovat kompletní nabídku na míru přesně dle potřeb vašeho provozu.

WhichWay - Moving