fbpx
ww

Stěhování těžkých břemen

Máte ve sklepě starý kotel, kterého se potřebujete zbavit? Rádi byste přesunuli svůj klavír do nového bytu, ale na jeho přesunutí jednoduše nemáte kapacity? Pro nás ve Which Way to není žádný problém! Nabízíme spolehlivé a komplexní služby při stěhování těžkých břemen. Máme velmi bohaté zkušenosti a dokážeme si poradit za každé situace.

Objednat si u nás můžete i zapůjčení obalového materiálu a případně také přepravních potřeb, jako jsou krabice, palety a podobně.

Jak stěhování probíhá?

  • Vyplňte náš poptávkový formulář. Do něj vyplňte, o jaké břemeno se jedná a co nejpřesněji popište jeho váhu a rozměry.
  • Pečlivě popište, jaké problémy mohou během stěhování nastat. Máme na mysli nízké stropy, úzká schodiště, příkré klesání, elektroinstalaci a podobně.
  • Ideálně si domluvte nezávaznou a bezplatnou návštěvu našeho technika, který Vaši situaci pečlivě posoudí a navrhne možné řešení.
  • Naši pracovníci Vám do 24 hodin odpoví a připraví cenovou nabídku přímo Vám stanovenou na míru.
  • Připravte dostatečný prostor pro přistavení stěhovacího auta na místě naložení i vyložení.
  • Všechno ostatní již nechte na nás.

Naši pracovníci se pyšní rozsáhlými zkušenostmi a při stěhování myslí i na ty nejmenší detaily. Ke svěřeným věcem přistupují s maximální péčí a vždy Vám vyjdou vstříc. Kromě samotného převezení z bodu A do bodu B Vám také rádi pomůžeme s demontáží a opětovnou montáží či kompletním úklidem. Stěhování těžkých břemen s námi zkrátka zvládnete raz dva!

WhichWay - Stěhování piana