fbpx
ww

Převoz nábytku

V rámci naší služby Převoz nábytku pro Vás zajišťujeme stěhování skříní, stolů, židlí, křesel, pohovek, no zkrátka všeho, co si budete přát. U rozměrnějších kousků zajistí naši šikovní pracovníci demontáž nábytku, jeho zabalení, naložení do stěhovacího vozu a následný odvoz na místo. To vše kvalitně, levně a zodpovědně.

Pečlivé zabalení je u nábytku klíčové, proto Vám poskytujeme všechny potřebné obalové materiály nebo jej pro Vás případně zabalíme přesně dle potřeb přepravy. S Which Way je Vás nábytek v naprostém bezpečí.

Jak stěhování probíhá?

  • Vyplníte náš poptávkový formulář. Do něj vyplňte, o kolik kusů nábytku a jaký typ se jedná. Popište také co nejpřesněji rozměry a váhu.
  • Ideálně si domluvte nezávaznou a bezplatnou návštěvu našeho technika, který Vaši situaci pečlivě posoudí a navrhne možné řešení.
  • Naši pracovníci Vám do 24 hodin odpoví a připraví cenovou nabídku přímo Vám stanovenou na míru.
  • Prozkoumejte náš Blog pro všechny tipy a triky ke stěhování nábytku.
  • Připravte dostatečný prostor pro přistavení stěhovacího auta na místě naložení i vyložení.
  • Všechno ostatní již nechte na nás.

Naši pracovníci se pyšní rozsáhlými zkušenostmi a při stěhování myslí i na ty nejmenší detaily. Ke svěřeným věcem přistupují s maximální péčí a vždy Vám vyjdou vstříc. Kromě samotného převezení z bodu A do bodu B Vám také rádi pomůžeme s demontáží a opětovnou montáží či kompletním úklidem. Převoz nábytku s námi zkrátka zvládnete raz dva!

WhichWay - Moving