fbpx
ww

Odvoz nábytku do sběrného dvora

Pokud již nastal čas, aby Vás Váš starý nábytek na dobro opustil, jsme tady pro Vás. Stačí nás jednoduše kontaktovat a mrknutím oka Vás Vašeho starého nábytku zbavíme. Nedělá nám problém zbavit se těžké postele, kovových i dřevěných stolů či židlí, masivních skříní nebo těžkých komod. Naši zkušení pracovníci vše opatrně naloží do dostatečně prostorného vozidla a ve sběrném dvoře zajistí profesionální likvidaci.  

Starý nábytek umí zabrat hodně místa a velkou skříň do obyčejného osobáku prostě nenaložíte, ani kdybyste chtěli. Svěřte ji tedy do našich rukou. Vždy zvolíme dostatečně prostorné auto, naši pracovníci nábytek naloží a odvezou do sběrného dvora. Vy tak šetříte svůj drahocenný čas.

Jak odvoz nábytku do sběrného dvora probíhá?

  • Nejdříve vyplňte náš poptávkový formulář. Popište v něm do co největších detailů, o jaký nábytek se jedná, kolik ho je a přibližnou váhu.
  • Na Vaše přání může přijet na prohlídku náš profesionální technik, který zdarma posoudí Vaše potřeby.
  • Do 24 hodin Vám naši proškolení pracovníci podají cenovou nabídku.
  • Připravte dostatečný prostor pro přistavení stěhovacího auta.
  • Všechno ostatní již nechte na nás.

Odvoz nábytku do sběrného dvora zvládneme raz dva

Staré skříně, stoly, židle ani postele Vám již dále doma překážet nebudou. Kontaktujte naše ochotné pracovníky a nechte si vytvořit cenovou kalkulaci. Zajistíme odvoz nábytku z bytů, rodinných domů, chalup, ale také komerčních prostor, výrobních hal nebo kanceláří. Vše rychle, profesionálně a hlavně levně.

WhichWay - Moving