fbpx
ww

Montáž a demontáž nábytku

Při stěhování bohužel často nelze nechat nábytek v jednom kuse. Někdy skříň zkrátka neprojde dveřmi, stůl se nadá naložit do auta nebo je jednoduše příliš nebezpečné převážet je vcelku. Naši šikovní pracovníci si však umí poradit i v těchto případech. Na Vaše přání nebo v případě potřeby Váš nábytek rozeberou do posledního šroubku a na místě určení jej zase poskládají do původního stavu. Všechno tedy můžete nechat na nás a nemusíte si zajišťovat další montážní firmu, která by Vás stála peníze na víc.  

Nestěhujete se sice, ale pořídili jste si domů novou skříň a s její montáží si jednoduše nevíte rady? Jsme Vám plně k dispozici! Montáž a demontáž nábytku zajišťujeme i pro všechny ty, kteří se neplánují nikam přesouvat. Stačí nás kontaktovat.

Jak montáž a demontáž nábytku probíhá?

  • Nejdříve vyplňte náš poptávkový formulář. Popište v něm do co největších detailů, o jaký nábytek se jedná a ideálně si pořiďte jeho fotodokumentaci.
  • Na Vaše přání může přijet na prohlídku náš profesionální technik, který zdarma posoudí Vaše potřeby.
  • Do 24 hodin Vám naši proškolení pracovníci podají cenovou nabídku.
  • Zpřístupněte prostory pro montáž a demontáž nábytku.
  • Všechno ostatní již nechte na nás.

Montáž a demontáž nábytku zvládáme levou zadní

Pro naše zkušené pracovníky není montáž a demontáž nábytku žádný problém. Díky dlouholetým zkušenostem dokážeme smontovat skříně, židle, stoly, postele, ale i komplexní prvky, jako je kuchyň nebo obývací stěna. Kontaktujte nás prostřednictvím poptávkového formuláře  a jistě najdeme vhodné řešení i pro Vás.

WhichWay - Office deconstruction