fbpx
ww

Malířské práce

Malířské práce ke stěhování jednoznačně patří. Tu a tam se i přes veškerou opatrnost nevyhnete rýze na zdi, uraženému rohu nebo zkrátka stopě, kterou po sobě starý nábytek zanechal. U starších domů se navíc často za nábytkem tvoří plíseň, jež může způsobovat vážné zdravotní problémy všem obyvatelům domu. Na Vaše přání tak provedeme nanesení penetrace, speciální protiplísňové barvy nebo jednoduše dle potřeby vymalujeme. Zajišťujeme profesionální malování stropů a zdí po celé Praze i mimo ni.

Jak malířské práce probíhají?

  • Vyplníte náš poptávkový formulář. Uveďte do něj, že kromě stěhování máte zájem také o malířské práce s ním spojené a uveďte požadovanou barvu.
  • Pokud chcete, můžete si domluvit nezávaznou návštěvu technika, který posoudí, co vše bude k malování potřeba a také si podle vzorníku dohodnete přesnou barvu.
  • Naši pracovníci Vám do 24 hodin odpoví a připraví cenovou nabídku přímo Vám stanovenou na míru.
  • Prohlédněte si náš Blog, na kterém najdete všechny rady potřebné pro bezproblémové stěhování i následné malování.
  • Všechno ostatní již nechte na nás.

Malířské práce samozřejmě neposkytujeme pouze těm, jež se stěhují. Kontaktovat nás můžete vždy, když už cítíte, že by Váš byt či dům potřeboval vymalovat. Zajistíme kompletní vynošení, případnou demontáž a opětovnou montáž veškerého vybavení místnosti, zakrytí malířskou fólií i následné vymalování barvou dle Vašich požadavků. Dokážeme dodat také speciální hypoalergenní nebo protiplísňové nátěry. Vymalováno bude raz dva!

WhichWay - Clean work