fbpx
ww

Kompletní úklid po stěhování

Nebudeme si nic nalhávat, stěhování není vždy úplně čistá práce. Zvláště pak v případě, kdy se stěhuje starý nábytek, přístroje nebo různé sypké či tekuté substance. S námi se však nemusíte bát, že bychom Vám nechali po stěhování nepořádek. Stačí nás kontaktovat s požadavkem a zajistíme Kompletní úklid po stěhování v Praze i okolí, včetně vyčištění podlah, stěn a také případných malířských prací. Odvoz nepořádku samozřejmě zajistíme také. Nezůstane po nás ani smítko!  

Jak kompletní úklid po stěhování probíhá?

  • Nejdříve vyplňte náš poptávkový formulář. Zadejte do něj požadavek na provedení úklidu po stěhování a popište, s čím vším by měl úklid počítat.
  • Na Vaše přání může do prostor po stěhování přijet na prohlídku náš profesionální technik, který zdarma posoudí Vaše potřeby.
  • Do 24 hodin Vám naši proškolení pracovníci podají cenovou nabídku.
  • Zajistěte přístupnost prostorů, které je třeba vyklidit.
  • Všechno ostatní již nechte na nás.

My se úklidu nebojíme

Pro mnohé je úklid pouze nezbytnou nutností, které se zkrátka nedá vyhnout. My k němu přistupujeme s radostí! Svěřte kompletní úklid po stěhování do našich rukou a my zajistíme vše potřebné. Připravíme si vlastní odpadkové pytle, čistící prostředky i potřebné nástroje. Odpad poté ekologicky zlikvidujeme nebo odvezeme do sběrného dvora. Úklid nikdy nebyl tak jednoduchý jako s námi!

WhichWay - Cleaning